Principala : Noutati : Cartea de vizita : Descaraca : Articole
  Administratia CR

Preşedintele raionului Ocniţa

Romaniuc Vasile

 

Dragi Ocniţeni!

Pe acest site sînt incluse totalurile activităţii în domeniul administrării, dezvoltării economiei, micului business, în domeniul educaţiei şi culturii, protecţiei sănătăţii şi sociale, a tineretului şi sportului. Sînt elucidate rezultatele  obţinute de autorităţile administraţiei publice locale în ultima perioadă de timp.
Mesajul in intregime il puteti citi AICI.....

Aparatul președintelui raionului

Nr.

d/o

Nume, prenume

Funcția

Data, luna,

Anul nașterii

Telefon

1

Romaniuc Vasile

Președinte al raionului

31.08.1956

2-26-50

2

Țopa Andrei

Vicepreședinte al raionului

14.07.1956

2-20-56

3

Crucichevici Angela

Vicepreședinte al raionului

21.06.1975

2-24-57

4

Costioglo Dmitrii

Vicepreședinte al raionului

25.101969

2-27-50

5

Galușca Alexei

Secretar al Consiliului raional

17.02.1962

2-20-57

6.

Nicoară Silvia

Contabil-șef

05.07.1956

2-43-50

7

Gropa Igor

Arhitect

22.01.1955

2-21-33

8

Cozmic Vera

Auditor intern

20.01.1959

2-38-48

9

Flocea Iulia

 Specialist principal

25.03.1953

2-38-48

10

Cataraga Tatiana

Specialist principal

06.06.1961

2-20-58

11

Ursan Victor

Specialist principal

08.06.1959

2-42-09

12

Slivca-Cobîlaș Angela

Specialist

24.03.1966

2-25-43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Secția Administație Publică

Nr.

d/o

Nume, prenume

Funcția

Data, luna,

Anul nașterii

Telefon

1

Cebotari Antonina

Șef secție

29.06.1966

2-24-40

2

Miziuc Igor

Specialist superior

08.01.1972

2-42-09

3

Lucaș Stela

Specialist

31.01.1987

2-42-09

4

Lazari Mihail

specialist

12.08.1939

2-42-09

 

 

 

 

 

 

Direcția Asistență Socială și Protecție a  Familiei

Nr.

d/o

Nume, prenume

Funcția

Data, luna,

Anul nașterii

Telefon

1

Rusu Iurie

Șef direcție

02.06.1957

2-26-45

2

Blîndu Elena

Specialist principal

09.01.1964

2-45-81

3

Dub Eleonora

Specialist principal

02.06.1968

2-45-81

4

Capmoale Lucia

Specialist principal

14.11.1965

2-45-81

5

Nosatîi Aliona

Specialist principal

21.06.1968

2-40-89

6

Punga Victor

Specialist superior

31.10.1979

2-21-97

7

Țurțurica Stelliana

Specialist superior

06.11.1942

2-40-89

8

Cotoman Cristina

Specialist

11.06.1985

2-45-81

9

Tombrachevici Doina

Secretar-administ.

11.05.19989

2-4089

10

 

Contabil

 

2-22-90

11

Blîndu Serghei

Șef Serviciu îngrijire socială la domiciliu

08.04.1980

2-40-89

12

Reaboi Valentina

Serviciu îngrijire socială la domiciliu

19.01.1956

2-40-89

13

Railean Snejana

Șef Serviciu asistență personală

03.01.1987

2-40-89

14

Rotari Ecaterina

Felcer-protezist

05.01.1955

2-40-89

 

Secția Construcții, Gospodărie Comunală și Drumuri

Nr.

d/o

Nume, prenume

Funcția

Data, luna,

Anul nașterii

Telefon

1

Sîtnic Boris

Șef secție

22.04.1953

2-20-10

2

Bicer Valentin

Specialist principal

02.06.1961

2-20-10

3

Cozmic Gheorghe

Specialist superior

24.06.1958

2-20-10

4

Breazu Mihail

Specialist

03.12.1982

2-20-10

 

Direcția Economie

Nr.

d/o

Nume, prenume

Funcția

Data, luna,

Anul nașterii

Telefon

1

Matveiciuc Dorin

Șef direcție

22.05.1975

43-1-45

2

Cataraga Iurie

Specialist superior

12.11.1964

2-11-44

3

Gîrtopan Adelina

Specialist superior

18.09.1983

64-6-03

4

Gîrtopan Marcel

Specialist superior

17.08.1984

64-7-04

5

 

Specialist pe proiecte

 

 

 

Direcția Finanțe

Nr.

d/o

Nume, prenume

Funcția

Data, luna,

Anul nașterii

Telefon

1

Gudima Constantin

Șef direcție

24.05.1973

2-45-20

2

Gumenîi Ghenadie

 

2.03.1983

2-20-67

3

Bejenari Alexandra

Specialist principal asistență socială

27.03.1953

2-17-65

4

Gîscă Ludmila

Specialist principal cultură

12.05.1957

2-29-21

5

Rusu Anastasia

Contabil-șef

03.01.1958

2-26-74

6

Cușnir Irina

Spcialist principal

4.11.1953

2-17-65

7

Grumeza Doina

specialist

21.11.1990

2-24-74

8

Gogoli Ada

Secretar dactilograf

9.11.1992

2-45-20

9

Morari Ludmila

Specialist superior

01.09.1981

2-26-74

10

Pascal Elena

Specialist principal venituri

25.01.1969

2-17-65

11

Prodan Sabina

Specialist

18.12.1992

2-29-21


 

Direcția Agricultură, Alimentație și Privatizare

Nr.

d/o

Nume, prenume

Funcția

Data, luna,

Anul nașterii

Telefon

1

Pîslaruc Veaceslav

Specialist prestare servicii mecanizare și fertilizare a solului

 

22-1-79

2

 

Șef direcție

 

22-1-79

3

Brumarel Maria

Specialist superior în problemele planificării și dezvoltării prod. anim.

 

2-12-41

4

Corsan Nadejda

Specialist în problemele privatizării și consolidării terenurilor agricole

 

22-1-79

5

 

Specialist în protecția muncii

 

2-21-60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serviciul Arhivă Ocnița

Nr.

d/o

Nume, prenume

Funcția

Data, luna,

Anul nașterii

Telefon

1

Perjun Raisa

Șef serviciu

23.01.1962

2-20-17

2

Bodnariuc Tatiana

Specialist

19.07.1986

2-20-17

  Harta Raionului

  Meniu
  DECIZII








  Verifica posta
  Utile



DESCENTRALIZARE

  Intrare

Loghin:

Parola:

Retine

Inregistrare

Ati uitat parola?

  Informer
  Noutati
ADR Nord
În vederea implementării Legii nr. 438 din 28 decembrie 2006 privind dezvoltarea regională în Republica Moldova, Ministerul Dezvoltării Regionale şi Construcţiilor (MDRC) anunţă iniţierea procesu
 31.07.2015 12:35 Mai departe..
Toate noutatile
  Aparatul






  AVIZ


 

  Meteo
  Valuta
  Cine e pe site
Administratori: 0
Utilizatori: 0
Vizitatori: 0
Total: 0

Lista utilizatorilor
  Blog

 

 
 


Pagina lucreaza pe LinkorCMS. Drepturile rezervate. © 2010 ocnita.md  
Web designer: rciumac@ocn.md